-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012799-a
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення, а саме послуги із заміни опорно-поворотного пристрою автомобільного крану КС-55727-1 «Машека» на базі МАЗ 630303, 2011 року випуску, YЗМ630303В0003191
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
268 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
48
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
32897cd3abbc4daaaa25f7eacd14ee71
Внутрішній номер закупівлі:
30301467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012799-a
Замовник:
в/ч А1349
×
-
Код ЄДРПОУ:
08174283
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Драпей Артем Юрійович +380737868338, +380951683235 staf23falkon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50531400-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування підіймальних кранівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:51 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:51 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:51 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 000.00 Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення