-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення
Оголошено тендер
321 600.00
UAH
Номер:
eba9033d0ffa4172b0c664a8fc68502d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014606-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А 1349
×
-
Код ЄДРПОУ:
08174283
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А 1349
×
-
Код ЄДРПОУ:
08174283
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
321 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50531400-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування підіймальних кранів
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
04.09.2026 15:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума321 600.00 UAH