-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012729-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
2 983 084.81
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
52
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8d428710fcf846b3bec4a89380bb3028
Внутрішній номер закупівлі:
30301393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012729-a
Замовник:
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328681
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.ШЕВЧЕНКА, 50 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна . +380730037318 zakupivlicpctu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 983 084.81 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:45 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:45 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:45 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 983 084.81 Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові