-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові
Оголошено тендер
3 728 856.02
UAH
Номер:
1b6dadb549be495999dbff38c3630372
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014489-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328681
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.ШЕВЧЕНКА, 50 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328681
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.ШЕВЧЕНКА, 50 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 728 856.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові
Примітки:
Категорія замовника: відповідно до п.4 частини першої ст.2 (юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
04.09.2026 15:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 728 856.02 UAH