• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 165 кВА в кожусі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

936 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
01
год
33
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 764a57517f3b4a2f80360f9eff4e15bb
Внутрішній номер закупівлі: 30301359
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012692-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496)
Контактна особа: ЯСІНСЬКА Світлана Олександрівна 380681256161 SYasinska@adps.dpsu
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 936 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:42 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:42 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:42 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴936 000.00 Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 165 кВА в кожусі