-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 165 кВА в кожусі
Оголошено тендер
1 123 200.00
UAH
Номер:
56bc6aa20fd2415c831fc24af74e9780
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-012889-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311346
-
Адреса:
*, Україна, Київська область, Київ, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311346
-
Адреса:
*, Україна, Київська область, Київ, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 123 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 165 кВА в кожусі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 15:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 165 кВА в кожусі
×
-
УКТ ЗЕД:
8502120090 --- інші
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 123 200.00 UAH