• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мультиметр

501(527 НФДУ)_38340000-0

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

11 209.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
52
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c006f56dbdf04f8c9618619d06d8c47e
Внутрішній номер закупівлі: 30301265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012601-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 209.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:35 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 209.00 Мультиметр