• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мультиметр

Оголошено тендер

13 450.80 UAH
Номер: 404e448e6c5f424bb9e1a40919630924
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015435-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Очікувана вартість: 13 450.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мультиметр
Примітки: 501 (527 НФДУ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДжерело фінансування: кошти Державного бюджету України (кошти за Договором №91.06/0024 від 02.03.2026, укладеним між КПІ ім. Ігоря Сікорського та НФДУ).
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума13 450.80 UAH