-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012576-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
209 583.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
06
год
33
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b1fe84e8bd4c46bab4cdc3b8508e09fa
Внутрішній номер закупівлі:
30301250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012576-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тонкова Наталія Іванівна 380503077644 nataliya.tonkova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
209 583.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:34 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:34 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:34 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴209 583.17 «Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»