-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»
Оголошено тендер
251 499.80
UAH
Номер:
da165ff721184dcdadd82ba324d9ec56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-010455-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
251 499.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілів
Дата опублікування:
04.09.2026 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума251 499.80 UAH