-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012560-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
18 859.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
33
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f01bd511726c4d68ae69dba85ce3fdb6
Внутрішній номер закупівлі:
30301231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012560-a
Замовник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Борисович Кашубський +380931372055 kozluk91@gmail.com http://ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 859.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:33 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:33 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:33 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 859.50 Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT