-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT
Оголошено тендер
22 631.40
UAH
Номер:
42172506cccc4cfe8371e8c2318e5159
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015453-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 631.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума22 631.40 UAH