• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аераційна система

Аераційна система в комплекті для очисних споруд каналізації

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

1 416 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
34
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c3a8db9b9e274bda8f8986ddf8d83af1
Внутрішній номер закупівлі: 30301214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012542-a   
Замовник: Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Ірина Ареф'єва +380962255190 vodakorosten@ukr.net https://korvdk.com.ua/contact.php
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:31 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:31 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:31 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 416 666.67 Аераційна система