• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аераційна система

Оголошено тендер

1 700 000.00 UAH
Номер: add1f95b2470479da60ff2817ce1dcc5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015121-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"
Замовник: Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аераційна система
Примітки: Аераційна система в комплекті для очисних споруд каналізації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума1 700 000.00 UAH