• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

2 358 740.91 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
39
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d402442356cc42d1ba9155aa44b0dee0
Внутрішній номер закупівлі: 30301164
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012501-a   
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 358 740.91 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:28 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:28 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:28 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 358 740.91 Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень