• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень

Оголошено тендер

2 830 489.09 UAH
Номер: 302c78a1c29f49d3abc4825fc50b439b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015342-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 2 830 489.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 16:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума2 830 489.09 UAH