• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплекти шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів: математики, біології, фізики, географії, хімії, STEM-лабораторії, робототехніки та комп’ютерного кабінету

Співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

1 202 838.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
17
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c99bafa393ef4ac595bc9b106f58f81c
Внутрішній номер закупівлі: 30301152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012488-a   
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анастасія Содель +380994890299 v.o.savselrada@ukr.net https://savynska-gromada.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 202 838.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:27 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 202 838.33 Комплекти шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів: математики, біології, фізики, географії, хімії, STEM-лабораторії, робототехніки та комп’ютерного кабінету