• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекти шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів: математики, біології, фізики, географії, хімії, STEM-лабораторії, робототехніки та комп’ютерного кабінету

Оголошено тендер

1 443 406.00 UAH
Номер: a453660dd8674678971d6038c024085f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015115-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 443 406.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекти шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів: математики, біології, фізики, географії, хімії, STEM-лабораторії, робототехніки та комп’ютерного кабінету
Примітки: Співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 16:07
Донорська програма: Програма ЄС (Ukraine Facility)

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗакупівля здійснюється в межах реалізації програми фінансової підтримки Ukraine Facility, що впроваджується Європейським Союзом. КПКВК 0111184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 371 235.70 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяСавинська
Сума72 170.30 UAH