-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012424-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
309 345.79
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
12
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cc6323702b0b4f269ea23044b760ee7c
Внутрішній номер закупівлі:
30301089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012424-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Лошак +380462259991, +380631875357 tenderonc2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
309 345.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:23 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:23 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:23 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴309 345.79 Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)