-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Оголошено тендер
331 000.00
UAH
Номер:
96a97c98a8c94ed3887c0e8fc7f88428
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015096-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
331 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
04.09.2026 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума331 000.00 UAH