• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сонячна електростанція (придбання та встановлення джерел резервного живлення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 13:00)

3 714 949.30 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
19
год
54
хв
17
сек
Гарантія - 111 448.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f292068a95af496e982066adbaab66a0
Внутрішній номер закупівлі: 30300998
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012326-a   
Замовник: Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради
Контактна особа: Ольга Федотова +380567209381 adm.shev@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-shevchenkivskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 714 949.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:17 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:17 - 21.09.2026 13:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:17 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 714 949.30 Сонячна електростанція (придбання та встановлення джерел резервного живлення)