-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сонячна електростанція (придбання та встановлення джерел резервного живлення)
Оголошено тендер
4 457 939.16
UAH
Номер:
e8571c6af4b643c29bb92e810600eceb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014981-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017322
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Михайла Грушевського, буд. 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017322
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Михайла Грушевського, буд. 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 457 939.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сонячна електростанція (придбання та встановлення джерел резервного живлення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума4 457 939.16 UAH