• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Відомчі заохочувальні відзнаки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

1 391 152.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
53
хв
49
сек
Гарантія - 41 734.58 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0bab25483615460c9f19cdaf2638a73a
Внутрішній номер закупівлі: 30300988
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012319-a   
Замовник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Контактна особа: Постоєнко Наталія Василівна 380445276724 NPostoienko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 391 152.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:17 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:17 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:17 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 391 152.50 Відомчі заохочувальні відзнаки