• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Відомчі заохочувальні відзнаки

Оголошено тендер

1 669 383.00 UAH
Номер: 33dc41a3dd824241bc28a92a2bf6919e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-010871-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Замовник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Очікувана вартість: 1 669 383.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Відомчі заохочувальні відзнаки
Примітки: Замовник в понятті Закону "Про публічні закупівлі" відповідає пункту 3 частини 1 статті 2. Закупівля здійснюється згідно постанови КМУ від 12.10.2022 року №1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 669 383.00 UAH