-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012249-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
1 805 970.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
54
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5f47e328cbf645cfa4a998affd9bf1ce
Внутрішній номер закупівлі:
30300908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012249-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36550008
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт. Зарічне, вул. Харківця, 28А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ДЕЙНЕКО КАТЕРИНА 0961429774 buch_lizej@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 805 970.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:12 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:12 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:12 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 805 970.83 КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ