-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ
Оголошено тендер
2 167 165.00
UAH
Номер:
0cb7e9d661bc4c77968b877ff5053472
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007472-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36550008
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт. Зарічне, вул. Харківця, 28А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36550008
-
Контактна особа:
ДЕЙНЕКО КАТЕРИНА 0961429774 buch_lizej@ukr.net
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт. Зарічне, вул. Харківця, 28А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 167 165.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 12:10
Дата модифікації:
04.09.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти субвенції
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічненська
Сума1 950 445.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічненська
Сума216 720.00 UAH