• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту кабінету біології Малодівицького ліцею Малодівицької селищної ради за адресою: вулиця Слобідська, будинок 16, селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

443 628.48 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
54
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ec8b0b460edb4ccbbdb178d4134c7e8a
Внутрішній номер закупівлі: 30300860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012175-a   
Замовник: Малодівицька селищна рада
Контактна особа: Наталія Безрученкова +380463767536 rada@malodivycka-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 443 628.48 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:08 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:08 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:08 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴443 628.48 Послуги з поточного ремонту кабінету біології Малодівицького ліцею Малодівицької селищної ради за адресою: вулиця Слобідська, будинок 16, селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи