-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кабінету біології Малодівицького ліцею Малодівицької селищної ради за адресою: вулиця Слобідська, будинок 16, селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
443 628.48
UAH
Номер:
ef68a6b72e9742bfa6717c996209de4a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014873-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, селище Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, селище Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
443 628.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту кабінету біології Малодівицького ліцею Малодівицької селищної ради за адресою: вулиця Слобідська, будинок 16, селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМала Дівиця
Сума443 628.48 UAH