• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові двері та вікна

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)

193 946.34 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
54
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bc6c9f0204de4e47bcb678b8f48a43b5
Внутрішній номер закупівлі: 30300852
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012183-a   
Замовник: Військова частина 1474
Контактна особа: Хаюк Антон Анатолійович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 193 946.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:12 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:12 - 20.09.2026 18:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:12 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴193 946.34 Металопластикові двері та вікна