-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері та вікна
Оголошено тендер
232 735.61
UAH
Номер:
4be3d0087ea54625b9adc0375086710a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015017-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
232 735.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові двері та вікна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 16:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Двері металопластикові Steko, 930*2680
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Двері металопластикові Steko, 740*1970
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Двері металопластикові Steko, 830*1970
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Двері металопластикові Steko, 740*2000
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Двері металопластикові Steko, 670*1700
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Вікно металопластикове Steko, 1340*2100
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Вікно металопластикове Steko, 900*1510
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Вікно металопластикове Steko, 1810*1115
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Вікно металопластикове Steko, 880*870
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Дверне полотно «Каррол» 80 см Каштан Бурбон
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Коробка з ущільнювачем «сендвіч» телескоп. 80/34/2070 Каштан Бурбон
Кількість
45 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Лиштва плоска телескоп МДФ крило «30» 70/8 Каштан Бурбон
Кількість
38 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума232 735.61 UAH