-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос промисловий каналізаційний
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012126-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:54)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:54)
277 243.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
48
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
655c24c36053441cbeeaf1e0d9f0c0d8
Внутрішній номер закупівлі:
30300816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012126-a
Замовник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №3 МІСТА ГОРІШНІ ПЛАВНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26027019
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шпак +380892501197 sportschool3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
277 243.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:06 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:06 - 20.09.2026 15:54
Період оскарження:
04.09.2026 16:06 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴277 243.33 насос промисловий каналізаційний