-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос промисловий каналізаційний
Оголошено тендер
332 700.00
UAH
Номер:
3f410d2b97e94dbd858976f931919c74
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014625-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №3 МІСТА ГОРІШНІ ПЛАВНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26027019
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №3 МІСТА ГОРІШНІ ПЛАВНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26027019
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
332 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насос промисловий каналізаційний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 15:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
насос промисловий каналізаційний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішні Плавні
Сума332 700.00 UAH