-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012130-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
3 483 670.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
48
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c5b985d35e7a4a628c5c60b4a8329924
Внутрішній номер закупівлі:
30300810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012130-a
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул. І. Франка 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шваб Юрій Петрович 380444650931 yu.shvab@lotus.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 483 670.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:06 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:06 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:06 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 483 670.00 Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»