• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»

Оголошено тендер

4 180 404.00 UAH
Номер: 4dfb89069bef4f12a6a49cc421261c5c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-014478-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 4 180 404.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
Примітки: протокол №76 від 04.09.2026
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Дата опублікування: 04.09.2026 15:44
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
Код ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2029

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 180 404.00 UAH