-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаряддя 44510000-8 за ДК 021:2015 (господарський інвентар та інструменти)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012025-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
366 645.71
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
49
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9092e682088d405daa36e3ff10a92638
Внутрішній номер закупівлі:
30300693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012025-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабюк Олена Миколаївна 380936909603 dniprouzn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
366 645.71 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:01 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:01 - 20.09.2026 17:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:01 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴366 645.71 Знаряддя 44510000-8 за ДК 021:2015 (господарський інвентар та інструменти)