• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Знаряддя 44510000-8 за ДК 021:2015 (господарський інвентар та інструменти)

Оголошено тендер

439 974.85 UAH
Номер: 952ddd0693d04276aa7695b6fbfad541
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-007137-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Очікувана вартість: 439 974.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Знаряддя 44510000-8 за ДК 021:2015 (господарський інвентар та інструменти)
Примітки: Господарський інвентар та інструменти за ДК 44510000-8 Знаряддя, за максимальним знаком ДК: 1-3 позиції: 44511110-9 Штикові лопати, 4-5, 11 позиції: 44511500-0 Ручні пилки, 7, 15-17 позиціії:44511340-0 Граблі, 6, 8, 12 позиції: 44512000-2 Ручні інструменти різні, 9-10 позиції: 44511330-7 Сапи, 13, 14 позиції: 44511400-9 Сокири, 18-19 позиції: 44511120-2 Совкові лопати. Затв. протоколом № 106 від 21.08.2026
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.08.2026 12:30
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума414 095.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума25 879.85 UAH