-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний стаціонарний (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 31120000-3 — Генератори)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012021-a
Країною походження товару не може бути російська федерація/республіка білорусь/ісламська республіка іран. До Закупівлі передбачено застосування вимог щодо ступеня локалізації виробництва згідно з чинним законодавством України.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
1 504 912.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
54
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e4b9df96713d4bec82f2ddcd5c74c7fd
Внутрішній номер закупівлі:
30300691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012021-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Костюченко Олександр Геннадійович 380980356669 OKostiuchenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 504 912.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:01 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:01 - 20.09.2026 17:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:01 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 504 912.50 Генератор дизельний стаціонарний