-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор дизельний стаціонарний (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 31120000-3 — Генератори)
Оголошено тендер
1 805 895.00
UAH
Номер:
c2832ee14d0646238672366577220b0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 805 895.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератор дизельний стаціонарний (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 31120000-3 — Генератори)
Примітки:
Відповідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р (ВТзО). До Закупівлі передбачено застосування вимог щодо ступеня локалізації виробництва згідно з чинним законодавством України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 15:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Генератор дизельний стаціонарний
×
-
УКТ ЗЕД:
8502120090 --- інші
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 805 895.00 UAH