• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦЗВ-26Т_311_ВО: Електричні проводи (провід ПЕТ, ПЕТВ) (44310000-6 Вироби з дроту)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, Повітряних Сил проспект, будинок 11/15.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)

3 846 515.34 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
13
год
34
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 96f5d9fd62954eac9ff7bfdf1d433aa2
Внутрішній номер закупівлі: 30300613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011942-a   
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Євгеній Касаткін 380444650866 kasatkin.y.y@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 846 515.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:58 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:58 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:58 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 846 515.34 Лот 1 - Електричні проводи