-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні проводи (провід ПЕТ, ПЕТВ) (44310000-6 Вироби з дроту)
Оголошено тендер
4 615 818.40
UAH
Номер:
5769c2868be047c7b012ff98a3d2c889
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013204-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київ, проспект Повітрофлотський 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київ, проспект Повітрофлотський 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 615 818.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні проводи (провід ПЕТ, ПЕТВ) (44310000-6 Вироби з дроту)
Примітки:
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, Повітряних Сил проспект, будинок 11/15.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
04.09.2026 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 615 818.40 UAH