-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реагенти 6 (Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011918-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
472 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
54
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fe1e40956e0046f98752c7edbf49fdca
Внутрішній номер закупівлі:
30300576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011918-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "МЕДИЧНИЙ ПРОСТІР" ГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38492302
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, с. Городок, вул. Лікарняна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мельник +380976585532 admin_vo@ukr.net http://pmsd.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
472 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:56 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:56 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:56 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴472 600.00 Лабораторні реагенти 6 (Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3)