-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти 6 (Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3)
Оголошено тендер
505 682.00
UAH
Номер:
f223b69495ec4bf092656ad686e5ad54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014196-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "МЕДИЧНИЙ ПРОСТІР" ГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38492302
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, с. Городок, вул. Лікарняна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "МЕДИЧНИЙ ПРОСТІР" ГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38492302
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, с. Городок, вул. Лікарняна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
505 682.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реагенти 6 (Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
04.09.2026 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума505 682.00 UAH