-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011815-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
11 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
21
год
00
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
df034758d6024399a4a125a1f4e68d42
Внутрішній номер закупівлі:
30300463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011815-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткачук Павло Ярославович 0509270370 inform47.kc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:53 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:53 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:53 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 200.00 Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів