-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Оголошено тендер
11 200.00
UAH
Номер:
5361f35b3e2847e2b387ab7369ad0055
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013413-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Контактна особа:
Ткачук Павло Ярославович +380509270370 inform47.kc@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
11 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:13
Дата модифікації:
04.09.2026 11:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума11 200.00 UAH