-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011713-a
Джерело фінансування – кошти ЮНІСЕФ UNICEF
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
4 485 886.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
52
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4997cda39abb482e90972e67297d84b7
Внутрішній номер закупівлі:
30300409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011713-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37645142
-
Адреса:
67832, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Соборна, буд. 1, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Лук'ян +380938827210 lukansveta3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 485 886.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:49 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:49 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:49 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 485 886.00 Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова