-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
Оголошено тендер
5 383 063.20
UAH
Номер:
9a4cfc4db566484aadf67d2651c27b9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37645142
-
Адреса:
67832, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Соборна, буд. 1, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37645142
-
Адреса:
67832, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Соборна, буд. 1, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 383 063.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
Примітки:
Джерело фінансування – кошти ЮНІСЕФ UNICEF
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6096 - Реалізація Комплексних планів стійкості регіонів та окремих міст
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликодолинське
Сума897 177.20 UAH
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування – кошти ЮНІСЕФ UNICEF -
4 485 886,00 грн.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 485 886.00 UAH