-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт об’єктів благоустрою (Безбар’єрний маршрут Слобожанської територіальної громади в межах вул. Василя Сухомлинського, вул. Будівельників, вул. Героїв України та вул. Слобожанська селища Слобожанське)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011482-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
1 819 365.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
18
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cab5a53aa77d487bb9409cc173011167
Внутрішній номер закупівлі:
30300166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011482-a
Замовник:
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432290
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Слобожанське, вул. Будівельників, 18 приміщення 172
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Голопьорова 380567199150 gkh@slobozhanska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 819 365.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:41 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:41 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:41 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 819 365.00 "Капітальний ремонт об’єктів благоустрою (Безбар’єрний маршрут Слобожанської територіальної громади в межах вул. Василя Сухомлинського, вул. Будівельників, вул. Героїв України та вул. Слобожанська селища Слобожанське)»