• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт об’єктів благоустрою (Безбар’єрний маршрут Слобожанської територіальної громади в межах вул. Василя Сухомлинського, вул. Будівельників, вул. Героїв України та вул. Слобожанська селища Слобожанське)

Оголошено тендер

2 183 238.00 UAH
Номер: 26213e42b6a8439d84601a5ed4c808f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-013640-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 183 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт об’єктів благоустрою (Безбар’єрний маршрут Слобожанської територіальної громади в межах вул. Василя Сухомлинського, вул. Будівельників, вул. Героїв України та вул. Слобожанська селища Слобожанське)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 04.09.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт об’єктів благоустрою (Безбар’єрний маршрут Слобожанської територіальної громади в межах вул. Василя Сухомлинського, вул. Будівельників, вул. Героїв України та вул. Слобожанська селища Слобожанське)»
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 робота
Період постачання до 15.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлобожанська
Сума2 183 238.00 UAH