-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011485-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
67 787 688.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
43
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
28d2c596d1dc4950a573017e0436cb1a
Внутрішній номер закупівлі:
30300160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011485-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпиця Юлія Вадимівна 380322757723 tenderlnmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
67 787 688.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:41 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:41 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:41 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 787 688.00 Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень