• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень

Оголошено тендер

81 105 282.00 UAH
Номер: 88aa15a9545a416197ee3b8083b72891
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-014102-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Очікувана вартість: 81 105 282.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування: 04.09.2026 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти, кошти місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛичаківський
Сума81 105 282.00 UAH